Kolekcja Belinda od Black Red White to propozycja zestawu mebli do sypialni. Kompaktowa kolekcja idealnie pasuje do niewielkich pomieszczeń, w których pozwala dobrze wykorzystać dostępną przestrzeń. Kolekcja nie jest obszerna, bo składa się na nią zaledwie kilka części: dwuosobowe łóżko, pojemna duża szafa i dwie szafki nocne. Elementy można kupić osobno, zestawiając ze sobą w dowolny sposób albo jako komplet. Całość jest dostępna w bardzo przystępnej cenie, bo kosztuje mniej niż 2 tysiące złotych. Dzięki kolekcji Belinda od BRW stworzysz sypialnię swoich marzeń!

Kolekcja Belinda

Kolekcja Belinda do sypialni; źródło: brw.com.pl.

Meble Belinda

Pojemna szafa Belinda; źródło: brw.com.pl.

Chociaż zestaw mebli jest skromny, to jednak cztery uniwersalne, proste bryły z powodzeniem zastępują szereg innych mebli. Poza tym są bardzo funkcjonalne i zapewniają niebanalny wystrój wnętrza. Sukces mebli tkwi niewątpliwie w delikatnej kolorystyce i bazuje na sprawdzonym duecie – połączeniu naturalnego drewna dębu sonoma z czystą bielą. Takie barwy sprzyjają wypoczynkowi i pięknie się prezentują we wnętrzu.

Łóżko Belinda

Łóżko Belinda; źródło: brw.com.pl.

Spokojny sen zapewni dwuosobowe łóżko przeznaczone pod materac o wymiarach 160 x 200 cm. Wezgłowie stanowi stabilną podporę dla pleców i zapobiega zsuwaniu się poduszek na podłogę oraz chroni ściany przed zabrudzeniami. Szafki nocne o niewielkiej formie świetnie sprawdzają się w małych mieszkaniach. Dopełnieniem jest pojemna szafa z praktycznie zorganizowanym wnętrzem – miejscem na wieszaki, wysoką półką i segmentem. Atut szafy to niewątpliwie duże, lustrzane fronty, które odbijają światło i optycznie powiększają pomieszczenie. Oszczędny w detalach design odzwierciedla najnowsze  trendy w dziedzinie aranżacji wnętrz. Meble Belinda spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dzięki nim urządzisz modną, stylową i świeżą sypialnię!