9 marca 2014 by

Stylowe biuro z meblami Nordic od FM BRAVO

Jeden komentarz

Kategorie: meble do biura, Tagi: , , , , ,

Olsztyńska firma meblowa FM BRAVO oferuje stylowe i funkcjonalne meble do gabinetu domowego lub biura z kolekcji Nordic. Na system Nordic składa się wiele elementów meblowych, z których można tworzyć różne kompozycje dostosowane do wielu pomieszczeń, np. do pokoju dziennego, pokoju dziecięcego, młodzieżowego, w tym również do biura. Od wyboru poszczególnych elementów systemu Nordic zależy ostateczny design urządzanego wnętrza. Meble z kolekcji Nordic stylistyką nawiązują do prostych, minimalistycznych trendów norweskich projektantów. Dają wyjątkową możliwość kreatywnego tworzenia osobistej przestrzeni poprzez umiejętne zestawianie ze sobą poszczególnych brył.

Aranżacja domowego biura z wykorzystaniem systemu mebli Nordic

Aranżacja domowego biura z wykorzystaniem systemu mebli Nordic

System mebli Nordic w aranżacji gabinetu

System mebli Nordic w aranżacji gabinetu

Kolekcja mebli Nordic umożliwia samodzielne urządzenie każdego wnętrza, ponieważ z łatwością dopasowuje się do wymogów różnych pomieszczeń. Ogromna gama brył w różnych rozmiarach pozwala na umeblowanie zarówno salonu, jak i domowej biblioteki, gabinetu, biura czy pokoju dziecięcego. Kolekcja mebli Nordic dostępna jest w salonach Agata Meble. Ceny i wymiary poszczególnych brył podane są na stronie internetowej www.agatameble.pl. W zestawie mebli Nordic można znaleźć: szuflady różnych szerokości, barek, biurka, biurko narożne, cokoły, przednie profile drzwiczek – jednolite lub ramkowe, komody, kratownice, półki – drewniane i szklane, regały narożne, szafę, szafkę RTV, ściany tylne, wewnętrzne i zewnętrzne o rozmaitych wymiarach.

Kolekcja mebli Nordic w kolorystyce dębu sonoma i połyskliwej bieli

Kolekcja mebli Nordic w kolorystyce dębu sonoma i połyskliwej bieli

Dużą zaletą mebli Nordic jest ich łagodna kolorystyka. Do domowego biura czy gabinetu najlepiej wybierać meble sprzyjające koncentracji, a więc w barwach ciepłych, lekko lub średnio nasyconych. Odpowiednie będą więc wszelkiego rodzaju beże, brązy, szarości i barwy neutralne. Kolekcja Nordic utrzymana jest w kolorystyce dębu sonoma (korpusy) i połyskliwej bieli (fronty). Uchwyty drzwiczek szaf czy szuflad są metalowe, chromowane. System mebli Nordic zniewala jednocześnie nowoczesnością i ponadczasowością. Znakomicie sprawdza się przy urządzaniu domowego biura. Kierując się duchem prostoty przy projektowaniu wnętrza i wykorzystując do tego meble Nordic, można stworzyć naprawdę niesamowitą aranżację.

Jedna odpowiedź do Stylowe biuro z meblami Nordic od FM BRAVO

  1. BostonSofa

    Gabinet wygląda właśnie tak, jak sobie wyobrażam swój własny. W centrum musi znaleźć się biurko, jedyne czego mi brakuje w aranżacji to biblioteczki. Będę się inspirować przy urządzaniu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.